fbpx

צילום אנושי וחברתי - בגובה העיניים

צילום אנושי וחברתי

בגובה העיניים

צילום תדמית

אני מאד אוהבת לצלם אנשים, אני אוהבת לצלם נשים.
אני אוהבת את הרגע הזה שזה רק המצלמה, המצולמ.ת, ו… הפרפרים שבלב שלי המתרגשים להביא את האדם, האישיות שמולי לידי ביטוי ברגישות ובעוצמה.

צילומי תדמית הם הפנים שלך של העסק או הארגון שלך. לרוב, אלו צילומים מקצועיים לצורך תמונת פרופיל באתר עסקי, ווטסאפ, פייסבוק, לינקדאין, אינסטגראם או עבור כל רשת חברתית או מטרה אחרת והם מעניקים ללקוחות והעוקבים שלך אפשרות לראות מעבר מול מי הם עובדים ונותנים ולך יתרון לשדר, מעבר למילים, מי את או אתה ולמה כדאי להם לבחור בך ולהמשיך בהתקשרות מולך.

במהלך צילומי התדמית אני משרה אווירה נינוחה, מאפשרת, משחררת, כאשר התהליך הוא חלק משמעותי מהתוצאה הסופית. אני מצלמת בגובה העיניים, קשובה ודואגת שמעבר לתוצאה הסופית גם תהנו מהדרך.
את צילומי התדמית ניתן לעשות בסביבה הנוחה והטבעית שלכם, בבית, במשרד או לצאת לטבע ולסביבה ירוקה קרובה, הבחירה תלויה מה חשוב לך לשדר וכמובן שניתן לשלב גם צילומי פנים וגם צילומי חוץ.

צילומי משפחה

צילומי משפחה הם חוויה מרגשת שאתם יכולים קודם כל להעניק לעצמכם או למישהו אהוב במיוחד: לבן או בת הזוג, רגע לפני הרחבת המשפחה או רגע אחרי.
צילומי משפחה הם סוג של חגיגה משפחתית אחת גדולה. להבדיל מכל צילום אחר, צילום משפחה מקצועי מנציח תקופה מסוימת או שלב בחיים שלכם שלא יחזור ושתמיד יהיה לכם כיף להיזכר בו.
צילומי משפחה הם מזכרת מרגעים קטנים של נחת שעושים נעים בלב ובעיקר מזכירים לנו מי או יותר נכון מה שבאמת חשוב לנו בחיים.

צילום דורות

צילום דורות או צילום בין-דורי הוא הזדמנות נדירה ומיוחדת לתעד את כל המשפחה המלאה  – כאשר כולם יחד. זו יכולה להיות מתנה מקורית שאפשר להעניק למשפחה המורחבת, להורים המבוגרים, לסבא ולסבתא, לימי הולדת עגולים (יום הולדת 60, 70, 80… ועד 120) ימי נישואין ועוד.

זו מתנה עם ערך משמעותי והבונוס הוא שכל המשפחה המורחבת נפגשת במיוחד לצורך הצילומים וגם כל ממשפחה מקבלת תמונה משפחתית פרטית משלה.

כדי לצלם צילומי דורות חשוב שהצלם יהיה עם ניסיון ובעיקר עם הרבה סבלנות.
כשאני מצלמת צילומי דורות אני דואגת לתת לכל משפחה את היחס האישי ותחושה שהם חלק בלתי נפרד מהפזל השלם ומהתמונה המלאה בה כולם מצטלמים יחד.
אני מצלמת ברגישות רבה, יודעת כיצד להעניק למבוגרים בתמונה הרגשה טובה ונינוחה ומאפשרת להם חויה מרגשת להיות גם במרכז התמונה עטופים בחיוכים, חיבוק ושמחה.

צילומי פרידה...

פרידה וסוף החיים – הם חלק ממעגל החיים שלנו. 
כשאחד ההורים ידוע כחולה סופני או מאובחן כנוטה למות, אני מגיעה עם סל של רגישות ואמפתיה ומעניקה לכל המשפחה צילומים אחרונים של יחד! של כאן ועכשיו, מזכרת כמעט אחרונה – לפני שזה נגמר.
אני מגיעה לצלם אצלכם בבית, גם בהוספיס, גם בבית החולים וגם בלוויות… (שלא נדע).
אני מאמינה בכל ליבי שכל שלב בחיינו, ראוי להצטלם באופן מכבד ועצם התהליך שהמשפחה עוברת יחד מול המצלמה, ברגעי פרידה אינטימיים שכאלו, מאפשר לעקל, לעבד ולעיתים אף לקבל את הפרידה הכואבת בידיעה שנשאר זיכרון אחרון של פרידה ושל יחד.

מילים חמות

צילום תדמית

צילומי תדמית הם הפנים של העסק שלך.
צילום תדמית מקצועי עבור תמונת פרופיל באתר עסקי, ווטסאפ, פייסבוק, לינקדאין, אינסטגראם או בכל רשת חברתית או מטרה אחרת, מעניק ללקוחות והעוקבים שלך אפשרות לראות מעבר מול מי הם עובדים ולך יתרון לשדר מעבר למילים מי את/ה ולמה להמשיך בהתקשרות איתך.

אני מאד אוהבת לצלם אנשים, אני אוהבת לצלם נשים.
אני אוהבת את הרגע הזה שזה רק המצולם/מת, המצלמה ו… הפרפרים שבלב שלי המתרגשים להביא את האדם שמולי לידי ביטוי ברגישות ובעוצמה.

“השאלה היא לא על מה אתה מסתכל, אלא מה אתה רואה” – הנרי דיוויד ת’ורו
במהלך הצילומים אני משרה אווירה נינוחה, מאפשרת, משחררת, המשלבת שיח רגשי תוך כדי הצילום כאשר התהליך הוא חלק משמעותי מהתוצר והתוצאה הסופית. אני מצלמת בגובה העיניים, לא כל אחת היא באמת מהממת!! אבל מצליחה כל פעם להתאהב במצולם/ מצולמת ולהראות את הקסם שיש לה ומביאה אותו לידי ביטוי בתמונה. כך שתרגיש

צילומי משפחה

צילומי משפחה הם חוויה מרגשת שאתם יכולים להעניק למישהו אהוב. לבן או לבת הזוג, לאחות או אח, או לחברה קרובה. להבדיל מכל צילומי המשפחה האחרים, צילום המשפחה מנציח תקופה מסוימת שלא תחזור ושתמיד יהיה כיף להיזכר בה. צילומי משפחה הם מזכרת מרגעים קטנים של נחת שעושים נעים בלב, ומזכירים לכם מה שחשוב באמת.

צילום דורות

צילום בין-דורי נוא הזדמנות נדירה ומיוחדת לתעד את כל המשפחה בזמן מפגש משפחתי – כאשר  כולכם יחד. זו מתנה מקורית שאפשר להעניק למשפחה, להורים המבוגרים, לסבא ולסבתא, לימי הולדת (יום הולדת 60,70… ועד 120) ימי נישואין עגולים ועוד.

מתנה עם ערך מוסף והבונוס הוא שכל משפחה גם מקבלת גם מיני סשן פרטי משלה.

אני מנוסה, מקצועית מצלמת ברגישות ויוגעת כיצד להעניק למבוגרים את הרגשה שהם במרכז התמונה. 

צילומי פרידות

צילומי פרידה וסוף החיים – כשאחד ההורים ידוע כחולה סופני ומאובחן כנוטה למות, אני מגיעה עם סל של רגישות ומעניקה למשפחה צילומים אחרונים של יחד!
https://photos.app.goo.gl/EWRWK3r2MPnYsmKt1
מצלמת גם בבית, גם בהוספיס, גם בבית החולים, גם בלוויות… (שלא נדע)

מילים חמות

ליצירת קשר

“השאלה היא לא על מה אתה מסתכל,
אלא מה אתה רואה”
(הנרי דיוויד ת’ורו)

מוזמנים לפנות אלי, מלאו כאן את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בהקדם.

או התקשרו כעת: 054-4229977
rama@ramaphoto.co.il

ליצירת קשר

אני זמינה עבורכם,
צרו קשר:
054-4229977

מלאו את הפרטים הבאים ואחזור אליכם בהקדם